<oembed><version>1.0</version><provider_name>US/Canada</provider_name><provider_url>https://www.tadano.com/uscan/en/</provider_url><title>GR-1600XL - US/Canada</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="lGWLsvMJXF"&gt;&lt;a href="https://www.tadano.com/uscan/en/lifting-equipment/rough-terrain-cranes/gr-1600xl/"&gt;GR-1600XL&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.tadano.com/uscan/en/lifting-equipment/rough-terrain-cranes/gr-1600xl/embed/#?secret=lGWLsvMJXF" width="600" height="338" title="&#x201C;GR-1600XL&#x201D; &#x2014; US/Canada" data-secret="lGWLsvMJXF" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;